Zaloguj się
Dlaczego wystartujesz w Gorce Champion MTB?

Na wrzesień przygotowaliśmy najintensywniejszą czasówkę MTB. Zapraszamy Cię do stanięcia u podnóża Turbacza i rzucenia się w pogoń za uciekającymi sekundami. Przygotowaliśmy zestaw solidnych faktów, dlaczego musisz wystartować w Gorce Champion MTB: uphill & downhill.

Duma

Na swoim koncie masz niejedno sportowe osiągnięcie. Niejedno pokonane wyzwanie. I nie zechcesz odpuścić takiej okazji, by udowodnić rywalom, że na stromych zboczach Turbacza nie masz sobie równych. Bez względu na to, czy trzeba jechać w górę, czy pędzić w dół.

Intensywność

Esencją MTB nie jest obłędny rower. Nie są przejechane kilometry. Ani kolejne zaliczane maratony. W MTB liczy się intensywność jazdy. To jej poszukujesz i to ona sprawia Ci najwięcej przyjemności, nieprawdaż? Emocje, wysiłek, wrażenia i wspomnienia, które zostają z Tobą na zawsze. Podczas Gorce Champion MTB z pewnością Ci tego nie braknie. Obiecujemy.

Pęd

Nie może być intensywności bez pędu. Prędkości. Dynamiki. Podczas Gorce Champion MTB musisz być w pędzie cały czas. Ścigasz się z samym sobą. Chcesz wyprzedzić rywali. Musisz dogonić błyskawicznie ulatujące sekundy. Musisz wreszcie utrzymywać stałe, wysokie tempo pedałowania.

Legenda

Sportową opowieść o sobie budujesz kolejnymi maratonami, wyprawami, zdobytymi wzniesieniami. Gorce Champion MTB daje Ci możliwość wzbogacenia Twojej historii o legendarny wyczyn: pokonanie samego króla Gorców.

Nagrody finansowe

Jedziesz nie tylko o prestiż, ale i o konkretną kasę. Na pierwsze trzy zawodniczki i pierwszych trzech zawodników uphillu czekają nagrody finansowe. Przyłóż się, wykręć dobry czas, a do domu wrócisz z bardziej wypchanym portfelem. Zwyciężczyni wygrywa 600 zł, zwycięzca 1000 zł. Warto? Warto.

2018-08-09 POWRÓT

 

Z kamerą na zboczach Turbacza
Rekordowe osiągi górali!
Wysoka góra, to wysoka pula nagród
Relacja z konferencji prasowej pod Turbaczem
Media nagłaśniają czasówkę na Turbacz
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas