Zaloguj się
02.09 - Waksmund - Jeszcze 14 dni do startu
BIURO ZAWODÓW
Waksmund, Szkoła Podstawowa

START I META
Uphill (Waksmund-Turbacz)
Downhill (Turbacz-Waksmund)
10:00
14:00

DYSTANS
11 km

OPŁATA STARTOWA

Patrz pkt V regulaminu


Nie masz jak dojechać na zawody?

ZABIERZ SIĘ AUTOSTOPEM!


2018-08-09

Na wrzesień przygotowaliśmy najintensywniejszą czasówkę MTB. Zapraszamy Cię do stanięcia u podnóża Turbacza i rzucenia się w pogoń za uciekającymi sekundami. Przygotowaliśmy zestaw solidnych faktów, dlaczego musisz wystartować w Gorce Champion MTB: uphill & downhill.

2018-08-03

Wszyscy, którzy wystartują w Gorce Champion MTB Uphill & Downhill będą mogli wydrukować sobie pamiątkowy dyplom, będący dowodem na ich sportowy wyczyn. Wystarczy konto w Cyklopedii, gdzie czekać będą na Was takie sympatyczne pamiątki.

2018-07-03

Gorce Champion MTB to także pełne emocji zawody dla najmłodszych rowerzystów – tych, którzy nie ukończyli jeszcze 6 lat. Zapraszamy Was i Waszych opiekunów 2 września do radosnego ścigania się w Waksmundzie w ramach wyścigu MiniMini+ Mazovia dla dzieci.

2018-06-29

Przygotowaliśmy dla Ciebie najintensywniejszą czasówkę w tym sezonie. W jak najkrótszym czasie musisz zmierzyć się z Królem Gorców – Turbaczem. 2 września zapraszamy Cię do gminy Nowy Targ na Turbacz Time Trial: Uphill & Downhill.

2017-07-04

Koła buksowały w gęstym błocie. Brązowa maź oblepiała łańcuch i blokowała tylne zębatki. Od zimnego deszczu drętwiały palce zaciśnięte na manetkach podczas długich zjazdów. To był cudowny maraton.

2017-07-02

Ze względu na prośbę gminy Nowy Targ, zmieniona została godzina startu dystansów Pro i 1/2 Pro. Oba dystanse wyruszą do walki z Turbaczem o 11.00.

2017-06-30

Przed nami poważne górskie wyzwanie: w najbliższy weekend staniemy oko w oko z Królem Gorców: Turbaczem (1310 m n.p.m.). Zdobędziemy go aż dwukrotnie. Podczas sobotniej 12-kilometrowej czasówki oraz w niedzielnym maratonie MTB. Zapraszamy do gminy Nowy Targ.

2017-06-27

W najbliższą sobotę w ramach Gorce Champion MTB odbędzie się w Waksmundzie (gmina Nowy Targ) czasówka na Turbacz. To 12-kilometrowa trasa, będąca niemal w całości stromą wspinaczką na ten majestatyczny szczyt (1310 m n.p.m.). Chcecie wystartować tylko w tej części naszej dwudniowej imprezy? Nie ma problemu. Koszt za udział w czasówce to 40 zł.

Czekamy na Was w Biurze Zawodów w Waksmundzie, obok Szkoły Podstawowej.

2017-06-27

Znakomita informacja dla mieszkańców gminy Nowy Targ oraz mieszkańców Małopolski, planujących start w Gorce Champion MTB. Mamy dla Was rabat na wpisowe: za udział w naszym maratonie zapłacicie tylko połowę obowiązującej stawki. Wielkie ściganie za małą cenę: to się opłaca.

2017-06-22

Podczas Gorce Champion MTB, maratonu odbywającego się 2 lipca w Łopuszna w gminie Nowy Targ zostaną rozegrane Otwarte Mistrzostwa Małopolski. Klasyfikacja Mistrzostw będzie przeprowadzona na dystansach ½ Pro i Pro w kategorii Open z podziałem na płeć. Dekoracja Otwartych Mistrzostw Małopolski odbędzie się ww. kategorii do trzeciego miejsca.

2017-06-22

Podczas Gorce Champion MTB będziemy szczególnie przyglądać się startującym kolarzom z gminy Nowy Targ. A to dlatego, że specjalnie dla nich zostanie zorganizowana osobna klasyfikacja w kategorii Open na dystansach Hobby, Fit, ½ Pro, Pro, oczywiście z podziałem na płeć. Co trzeba zrobić, aby w niej wystartować?

2017-06-22

Dobra wiadomość dla młodych kolarzy do lat 13 z gminy Nowy Targ: start na dystansie Hobby w ramach Gorce Champion MTB jest dla Was darmowy. Jedyna opłata to kaucja 20 zł za numer startowy. Do zobaczenia 2 lipca na starcie w Łopusznej.

2017-06-22

Najmłodsi kolarze także będą mogli ścigać się w gminie Nowy Targ, gdzie odbędzie się Gorce Champion MTB. Sportowców do lat 6 zapraszamy do udziału w wyścigu MiniMini+. Start 2 lipca o godzinie 12.00 w Łopusznej. Czekać będzie bezpieczna trasa o długości 300-400 metrów oraz upominki dla wszystkich zawodników.

2017-06-20

Dzięki współpracy z redakcją BikeWorld, nasze trasy MTB na Turbacz zostały opisane właśnie w tym portalu. Przeczytać o nich możecie tutaj, a przejechać je możecie już wkrótce, w ramach Gorce Champion MTB - Otwarte Mistrzostwa Małopolski.

2017-06-16

Gorce Champion MTB coraz bliżej. Czeka nas ściganie w pięknych, ale wymagających Gorcach, gdzie rządzi Turbacz (1310 m n.p.m.). Cezary Zamana objeżdża trasę, aby dopiąć ją na ostatni guzik. A co czeka go na szczycie? Zobaczcie sami!

2017-06-13

Treningi przed Gorce Champion MTB – Otwarte Mistrzostwa Polski są w najintensywniejszej fazie. Maraton przecież już za chwilę. W krótkich chwilach odpoczynku, by jeszcze lepiej się zmotywować, przywołujemy wspomnienia z zeszłorocznej imprezy.

2017-06-08

Gorce Champion MTB coraz bliżej. To dwudniowe (1-2 lipca) ściganie się w pięknych, ale wymagających Gorcach, gdzie rządzi Turbacz (1310 m n.p.m.), szczyt zaliczany do Korony Gór Polski. Zobaczcie, jak w zeszłym sezonie śmiałkowie radzili sobie z wjazdem na króla Gorców.

2017-06-02

Maraton Gorce Champion MTB – Otwarte Mistrzostwa Małopolski to jedno z najbardziej wymagających wyzwań, jakie w tym roku przygotował dla Was Cezary Zamana. Wystarczy rzut oka na profile tras, by się o tym przekonać. Dzięki współpracy z Krzysztofem Łapsą, kolarzem amatorem MTB i przedstawicielem Urzędu Gminy Nowy Targ, przeżyjcie prawdziwą przygodę w Gorcach. Zapoznajcie się z opisami tras.

2017-06-01

Zdobycie najwyższego szczytu Gorców to danie główne organizowanych przez nas Gorce Champion MTB – Otwarte Mistrzostwa Małopolski. Ale równie wiele dzieje się pod samym Turbaczem. W gminie Nowy Targ znajduje się kilka zabytków, które zdecydowanie warto odwiedzić.

2017-05-31

Zbliżający się maraton MTB w gminie Nowy Targ to szansa na zdobycie najwyższego szczytu Gorców, Turbacza. To także rzadka okazja, by stanąć oko w oko z naprawdę dziką przyrodą. Wjechanie na wierzchołek tej majestatycznej góry zapewni każdemu satysfakcję. Dziką satysfakcję.

2017-05-24

Tego rowerowego wojownika przedstawiać Wam nie trzeba. To Mariusz Kowalski, świetnie znany Wam z wyścigów Cisowianka Mazovia MTB Marathon. W zeszłym roku startował też w naszych specjalnych maratonach: Gwieździe Południa i Turbacz Time Trial. Dziś zdradza nam, jak wspomina te wydarzenia i czy w tym roku również zmierzy się z Turbaczem oraz szczytami wokół Babiej Góry.

2017-05-18

Tak wygląda plakat, którym chcemy zaprosić Was do gminy Nowy Targ na Otwarte Mistrzostwa Małopolski. A wraz z nami cały szereg partnerów medialnych, którym dziękujemy za włączenie się do współpracy. Ścigamy się 1 i 2 lipca - najpierw czasówka w Waksmundzie, później wyścig w Łopusznej.

2017-05-17

Podrzucamy Wam kilka naprawdę mocnych argumentów, które przemawiają za tym, aby 1 i 2 lipca zameldować się pod Turbaczem i wziąć udział w Gorce Champion MTB. Gotowi? No to jedziemy.

2017-05-15

Gorce Champion MTB coraz bliżej. Podgrzewamy atmosferę i publikujemy naszą rozmowę z Urszulą Luboińską. To doświadczona zawodniczka, która niejedną górę zdobyła. I to za każdym razem w świetnym stylu. Jeździła też z nami w ubiegłorocznym maratonie pod Turbaczem. Jak wspomina tamte dni?

12
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas